Application Manager i Brno

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

33000 Kč

Značka:

29296240798

Firma:

KBC Global Services Czech Branch

Náplň práce

Nabízíme Vám možnost stát se členem týmu složeného z aplikačních manažerů, ICT inženýrů a vývojářů, kteří zajišťují správnou funkčnost aplikací, poskytují podporu provozu a implementují nové funkce do různých projektů.
Application Manager:
- funguje jako spojovací článek mezi businessem (provozními týmy) a vývojáři.
- komunikuje s businessem ohledně požadavků na vývoj aplikací.
- zajišťuje, že návrh aplikací implementuje obchodní a regulační požadavky.
- dokončuje kontrolu kvality produktu a zavádí vysoké standardy.
- řeší incidenty a sděluje související akce.

Uvítáme:
Znalost SQL
Schopnost číst kód
Znalost Agile
Znalost angličtiny
Pokročilou znalost Excelu

25 dní dovolené
- 3 dny osobního volna
- stravenková karta, systém benefitů Cafeteria, Multisport karta
- školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a rolí
- možnost práce z domova

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.