Stavební dělník, strojník pro pokládku asfaltových vrstev Brno

Aktualizováno:

25. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Uml

Zařazeno na pozici:

Dělník Brno

Firma:

OHLA ŽS, a.s.

Požadavky

• časová flexibilita
• řidičský průkaz sk. B, výhodou C, E
• strojnický průkaz výhodou

Náplň práce

• dělnické práce na silničních stavbách
• práce na pokládce asfaltových vrstev

Nabízíme

• mzdové podmínky odpovídající pozici
• náborový příspěvek ve výši jedné měsíční mzdy navíc
• výkonnostní odměny každý měsíc
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na dětskou rekreaci
• vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít zvýhodněné ceny
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na životní pojištění
• není nic důležitější než zdraví a tak se snažíme pečovat i o to Vaše:
• když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
• prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
• oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
• velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu.
• každoročně vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
• ceníme si velmi loajality, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny
• dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
• jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit
• nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů – pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
• pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
• dále nabízíme bezúročné půjčky
• pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně
• pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností rozvoje, které nabízíme
• cestovní náhrady – velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než zákoník práce
Chcete se o naší společnosti dozvědět víc a nahlédnout do zákulisí naší společnosti a dozvědět se více o našich projektech, stavbách, volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci? Mrkněte na náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách

Místo výkonu práce:
• Jihomoravský kraj

Nástup:
• ihned, případně dle dohody
Jestli Vás uvedená nabídka zaujala, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoba:
Irena Umlaufová