Stavební mistr Vyškov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Nabízený plat:

60000 Kč

Značka:

29260640731

Firma:

SW - TRADE s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Stavební firma zabývající se prováděním zemních, přípravných prací, odborně stavebními pracemi, výstavbou inženýrských sítí, komunikací, kanalizačními a bouracími pracemi přijmě do pracovního poměru stavebního mistra.
POŽADAVKY: praxe min. 5 let, organizační schopnosti, stavební přehled, znalost a orientace v projektové dokumentaci, ŘP sk. B, časová flexibilita
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle domluvy
KONTAKT: Švehlová Renata, tel.: 775 760 304, volat od 7:00 do 14:30 hod., e-mail: swtrade@swtrade.cz