Mistr výroby Brno

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Mist výroby Brno, Mistr Brno

Firma:

JOBS.EU, s.r.o

Požadavky

• vzdělání technického směru s maturitou
• praxe v oboru min 5 let a prokazatelná praxe ve vedení většího počtu lidí ve výrobě
• znalost logistických toků a organizování výroby podmínkou
• velmi dobré organizační dovednosti
• praxe na CNC strojích nutná
• znalost práce na PC
• znalost informačního systému K2 výhodou
• časová flexibilita a ochota pracovat na 3 směny

Náplň práce

• vedení týmu
• organizace a vedení dané směny
• zajištění a a provádění pravidelného školení pracovníků výroby
• plánování výroby
• spolupráce při návrhu optimálních technologií a postupů s TPV
• spolupráce při zajištění a organizaci nářadí, nástrojů, přípravků a měřidel
• pomoc při seřízení CNC strojů
• zajištění údržby strojního vybavení
• dohled nad dodržováním BOZP a PO
• kontrola výkazů práce – reporting technickému řediteli
• práce s informačním systémem K2

Nabízíme

• práce se zakázkami špičkových firem (Bosch, Poclain, Moog …)
• možnost profesního růstu v rozvíjející se firmě
• zajímavé platové ohodnocení
• stabilní zaměstnání
• příjemné pracovní prostředí
• náročná a prestižní pracovní pozice
• balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, náborový příspěvek za doporučení kolegy 20 000 Kč, stravenky, příspěvek na dopravu
(podle vzdálenosti), Roční odměny za splnění plánu, firemní byty, Pluxee karty, firemní akce, očkování proti chřipce, automaty s kávou a
občerstvením

Kontaktní osoba:
Nábor