Mistr týmu kontrolorů / vhodné pro ženy (až 42.000 Kč) #2198 Brno

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

35000 - 42000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Mistr Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* komunikační schopnosti (opravdu je velmi hojně využijete)
* organizační schopnosti - umět řídit čas a práci svoji, i ostatních
* časovou flexibilitu
* znalost práce na PC (kancelářský balíček MS Office)
* výhodou je zkušenost z obdobné pozice nebo s vedením týmu

Náplň práce

* vedení cca 30 kontrolorů
* komunikace 100x jinak - s kontrolory, zákazníky a ostatními koordinátory
* administrativa a plánování směn zaměstnanců
* řešení případných reklamací
* organizace a řízení zakázek
* vytváření dokumentace
* dodržování pracovních postupů a procesů
* reporting výsledků

Nabízíme

* nástupní mzda až 35.000 Kč
* práci na hlavní pracovní poměr na naší pobočce na Kaštance
* dobrý kolektiv, který rád poradí a pomůže
* služební auto
* pracovní vybavení (notebook, telefon) je samozřejmostí
* každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie
* stravenkový paušál v hodnotě 99,– Kč za každý odpracovaný den
* 2 dny zdravotního volna k řádné dovolené navíc
* lokalita: Brno

Poznámka

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pozice je také vhodná pro: mistr, vedoucí kontrolorů, kontrolor kvality, kontrola kvality, práce v Brně, práce v oblasti kvality, kontroloři kvality, vedoucí kontrolor ve výrobě, koordinátor výroby, koordinátor týmu, vedoucí týmu, vedení týmu,….

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová