Zahradník/Pomocník (m/ž/jiné) s němčinou do Rakouska 5020 Salzburg

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

5020 Salzburg

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Značka:

Gärtner/Helfer

Zařazeno na pozici:

Zahradník Rakousko

Firma:

Trummer Montage & Personal GmbH

Požadavky

● schopnost pracovat v týmu, flexibilita a samostatnost
● ŘP sk. B a vlastní auto nutností
● znalost německého jazyka - je nutné se domluvit
● výuční list a praxe v oboru výhodou

Náplň práce

Údržba zahrady, živých plotů, stromů a trávníku, dobrá znalost v tomto směru.

Nabízíme

HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. + 14. plat, hodinová mzda brutto 13,09 €, diety 26,40 €/den netto, příspěvek na ubytování 15,00 €/noc, ubytování je zajištěno, příspěvek na benzín 20,00 €/týden.

Poznámka

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě

Kontaktní osoba:
Irena Chaloupkova
Mobil: 00420 608 825 535