Svářeč s němčinou (m/ž/jiné) do Rakouska 5020 Salzburg

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

5020 Salzburg

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Značka:

svářeč WIG/TIG

Zařazeno na pozici:

Svářeč Rakousko

Firma:

Trummer Montage & Personal GmbH

Požadavky

- ukončené vzdělání s výučním listem v oboru svářeč + 3-letá praxe v oboru
- flexibilita a samostatnost
- smysl pro zodpovědnost
- ochota cestovat
- ŘP sk. B, vlastní auto
- znalosti německého jazyka slovem i písmem

Náplň práce

- Metoda sváření - WIG/TIG
- Svařování cisteren z nerezového plechu

Nabízíme

HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. + 14. plat, hodinová mzda 19,77 € brutto, diety 26,40 € netto/den, příspěvek na ubytování 15,00 €/noc, které je zajištěno.

Poznámka

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě

Kontaktní osoba:
Irena Chaloupkova
Mobil: 00420 608 825 535