Elektrikáře s němčinou (m/ž/jiné) - do Rakouska Vorarlberg, Tirol

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vorarlberg, Tirol

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Značka:

Elektriker

Firma:

Trummer Montage & Personal GmbH

Požadavky

ukončené odborné vzdělání a výuční list v oboru
● praxe v oboru
● spolehlivost, pečlivost a pracovitost
● manuální zručnost, přesnost
● samostatnost
● dobrá znalost německého jazyka podmínkou (min. schopnost komunikovat)
● ŘP sk. B a vlastní auto

Náplň práce

- Hausinstallationen und Bodenleitungen

Nabízíme

Práce na rakouskou pracovní smlouvu na HPP, 13. a 14. plat, hodinová mzda 17,74 € brutto, ( příplatky za směnný provoz ), diety 26,40 €/den, ubytování je zajištěno a plně hrazeno, příspěvek na benzín od 40,00 €/týden.

Poznámka

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.

Kontaktní osoba:
Irena Chaloupkova
Mobil: 00420 608 825 535