Obkladač s němčinou (m/ž/jiné) do Rakouska 5700 Zell am See

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

5700 Zell am See

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Značka:

Fliesenleger

Zařazeno na pozici:

Obkladač Rakousko

Firma:

Trummer Montage & Personal GmbH

Požadavky

- ukončené odborné vzdělání a výuční list v oboru
- praxe v oboru obkladač nutností
- spolehlivost, pečlivost a pracovitost
- manuální zručnost, přesnost, technické myšlení a prostorová představivost
- samostatnost
- znalost německého jazyka podmínkou (nutnost komunikovat)
- ŘP sk. B a vlastní auto

Náplň práce

- klasické obkladačské práce, sekání a pokládání kamenů, obkládání krbů, parních lázní atd.
- práce je dlouhodobá.

Nabízíme

Práce na HPP na rakouskou smlouvu, 13. + 14. plat, hodinová mzda brutto 16,31 €, diety 26,40 € netto/den, ubytování zajištujeme a všední dny plně hradíme, příspěvek na benzín od 20,00 €/týden.

Poznámka

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.

Kontaktní osoba:
Irena Chaloupkova
Mobil: 00420 608 825 535