Pouliční prodavači rychlého občerstvení Chudčice

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chudčice

Nabízený plat:

160 - 180 Kč

Značka:

28224820702

Firma:

Pepi Gril, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

První kontakt: telefonicky

K výkonu práce na pracovní pozici je nutné vlastnit řidičský průkaz skupiny B.
Pracovní náplň: Zaměstnanec přijede na předem určené prodejní místo, kde griluje a prodává kuřata.
Pracovní doba: 4 dny v týdnu vždy od 7 do 18.30hodin.
Začátek a konec pracovní doby je vždy v Chudčicích okr.Brno-venkov.

Podobné nabídky práce

Údržbář obráběcích strojů - elektro

před 6 dny Modřice Bernex Bimetall s.r.o.

Obsluha obráběcího centra Mazak Integrex

před 2 dny Modřice Bernex Bimetall s.r.o.

Brigáda - tlumočení thai-cj při zaškolení pracovníků ve výrobě

před 6 dny Modřice Bernex Bimetall s.r.o.
190 Kč za hodinu

Polír - pozice vhodná na zaučení

před 2 dny Modřice Bernex Bimetall s.r.o.

Kuchař/ka studené kuchyně firemního stravování TE Connectivity

před týdnem Kuřim GTH catering a.s.
21000 - 22000 Kč za měsíc

CNC soustružník

před 6 dny Modřice Bernex Bimetall s.r.o.

CNC frézař

před 2 dny Modřice Bernex Bimetall s.r.o.

Skladník VZV Modřice, doprava zdarma, stravenky, 25 dní dovolené

aktivní nabídka Modřice Orienta Czech Brno
28000 - 32000 Kč za měsíc

Údržbář obráběcích strojů elektro

před 4 dny Modřice Spin HR s.r.o.

Obsluha obráběcího centra mazak

aktivní nabídka Modřice Spin HR s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Pepi Gril, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Josef Spěvák
Tel: 603 523 254
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.