Údržbář obráběcích strojů - elektro Modřice

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Modřice

Zařazeno na pozici:

Údržbář Brno-venkov

Firma:

Bernex Bimetall s.r.o.

Požadavky

- Požadujeme minimálně 1 rok praxe na podobné pozici v údržbě
- Samostatnost, odpovědnost, ochotu spolupracovat a komunikovat
- Vyhlášku 50/78 sb. §6 a vyšší – výhodou
- Práci ve 2 směnném režimu. Tzn.1 x týdně odpolední směna. Den v týdnu se postupně střídá s dalšími členy týmu údržby
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce

- Rozpoznávat a opravovat elektrické závady NC a CNC strojů
- Praktické zkušenosti s diagnostikou a obnovou dat CNC systémů (Siemens, Heidenhain, Fanuc atd.) – výhodou
- Předpovídat a odhalovat zdroje problémů a podnikat nápravná opatření
- Pracovat dle technických výkresů a specifikací zařízení. Dobrá orientace v el. schématech samozřejmostí
- Všeobecná údržba elektro technického zařízení, budov a jejich vybavení

Nabízíme

- Náborový bonus 60 000 Kč
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Stabilní práci v silné zahraniční společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 165 Kč formou stravenkového paušálu
- Čtvrtletní bonusy
- Bonus za doporučení nového zaměstnance 60 000 Kč
- Odměna za zaučení nového kolegy
- Příplatky za práci o víkendu nad zákonem stanovený rámec ve výši 50%
- Zdravotní péči rozšířenou o očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce
- Výroční bonus za roky zaměstnání ve firmě
- Bonus u životního jubilea, svatby apod.

Poznámka

V případě zájmu zašlete svůj životopis v ČJ na email h.lipovcanova@cz.bernexgroup.com, 777 779 767.
Adresa: Bernex Bimetall s.r.o., Brněnská 1140, Modřice 664 42

Kontaktní osoba:
Hana Lipovčanová
Mobil: 777 779 767