Obsluha obráběcího centra Mazak Integrex Modřice

Aktualizováno:

28. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Modřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Bernex Bimetall s.r.o.

Požadavky

- Praxe na CNC frézce a CNC soustruhu nebo obráběcím centru
- Schopnost samostatně programovat /na stroji/
- Znalost některého řídícího systému ideálně Mazak Mazatrol nebo Siemens Sinumerik 840C
- Schopnost pracovat v kusové zakázkové výrobě
- Samostatnost, rozhodnost, pečlivost, sebekontrolu, trpělivost
- Schopnost číst technické výkresy
- Schopnost samostatné kontroly kusů /mezioperační kontrolu si dělají obráběči sami/
- Ochota učit se nové věci
- Práce ve 3 směnném režimu
- Termín nástupu do pracovního poměru dle dohody

Náplň práce

Obsluha obráběcího centra Mazak Integrex – Obsluha obráběcího centra Mazak Integrex – řídící systém Mazak a Mazatrol

Nabízíme

- Náborový bonus 60 000 Kč
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Stabilní práci v silné zahraniční společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 165 Kč formou stravenkového paušálu
- Čtvrtletní bonusy
- Bonus za doporučení nového zaměstnance 60 000 Kč
- Odměna za zaučení nového kolegy
- Příplatky za práci o víkendu nad zákonem stanovený rámec ve výši 50%
- Zdravotní péči rozšířenou o očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce
- Výroční bonus za roky zaměstnání ve firmě
- Bonus u životního jubilea, svatby apod.

Poznámka

V případě zájmu zašlete svůj životopis v ČJ na email h.lipovcanova@cz.bernexgroup.com, 777 779 767.
Adresa: Bernex Bimetall s.r.o., Brněnská 1140, Modřice 664 42

Kontaktní osoba:
Hana Lipovčanová
Mobil: 777 779 767