Polír - pozice vhodná na zaučení Modřice

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Modřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

brusič Brno-venkov

Firma:

Bernex Bimetall s.r.o.

Požadavky

- Manuální zručnost
- Ochotu učit se novým postupům
- Práce ve 2 směnném režimu
- Praxi v přesném ručním broušení kovů – ideálně Fortunou – VÝHODOU
- Zkušenost se strojní výrobou – VÝHODOU
- Schopnost číst a rozumět technickým výkresům – VÝHODOU
- Praxi v používání technických měřidel, posuvka, mikrometr apod. – VÝHODOU

Náplň práce

- Brusič, leštič kovů, finální operace na výrobku
- Strojní a ruční broušení kovových výrobků /šroubů o velikosti 1 až 8 metrů/ pomocí brusného pásu, nebo Fortunou s kotoučkem, kamínkem apod. a následné leštění povrchu do zrcadlového lesku rotačním kartáčem a leštící pastou. Opracování s přesností na desetiny.

Nabízíme

- Náborový bonus 60 000 Kč
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Stabilní práci v silné zahraniční společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 165 Kč formou stravenkového paušálu
- Čtvrtletní bonusy
- Bonus za doporučení nového zaměstnance 60 000 Kč
- Odměna za zaučení nového kolegy
- Příplatky za práci o víkendu nad zákonem stanovený rámec ve výši 50%
- Zdravotní péči rozšířenou o očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce
- Výroční bonus za roky zaměstnání ve firmě
- Bonus u životního jubilea, svatby apod.

Poznámka

V případě zájmu zašlete svůj podrobný životopis v ČJ na email h.lipovcanova@cz.bernexgroup.com, tel.: 777 779 767.
Adresa: Bernex Bimetall s.r.o., Brněnská 1140, Modřice 664 42

Kontaktní osoba:
Hana Lipovčanová
Mobil: 777 779 767