Administrativní asistent/ka pro Fotovia s.r.o. Rosice

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rosice

Nabízený plat:

20000 - 40000 Kč

Značka:

29227360710

Firma:

Fotovia s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

První kontakt: e-mailem
Zaměstnání na dobu určitou, jeden rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnání na plný či zkrácený úvazek - mzda dle zvoleného úvazku a domluvy.

Fotovia s.r.o., inovativní společnost stojící za online portálem fotovia.cz, hledá nového člena týmu na pozici administrativní asistent/ka pro naše kanceláře v Rosicích u Brna. Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho mladého a dynamického kolektivu, kde máte možnost se učit a růst každý den.

Co budete dělat:
- administrace a správa obsahu v systému online portálu fotovia.cz
- zakládání nových dodavatelů do systémů
- e-mailová a telefonická komunikace s dodavateli, kteří se přidají do projektu
- aktivní telefonické a e-mailové oslovení nových dodavatelů dle specifikovaných parametrů
- běžná agenda a administrativa projektu

Požadujeme:
- aktivní přístup
- zájem se učit nové věci
- běžné PC a internetové znalosti - práce v mailu, Word, Excel, atd.
- znalost online prostředí výhodou

Nabízíme:
- platové ohodnocení 20.000 - 40.000 Kč dle zvoleného úvazku
- práce v mladém kolektivu
- moderní prostředí a technologie, učení se novým věcem každý den
- dobré platové ohodnocení s možností přivýdělku formou % ohodnocení za zrealizované úkoly
- počítač, telefon a další IT zázemí i pro osobní účely
- možnost práce z domova (home office)
- možnost částečného úvazku, dle dohody

Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na rozvoji projektu, který každý den inspiruje tisíce lidí.

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail hrdlicka@fotovia.cz.

Těšíme se na vaše přihlášky