Výrobní dělník - montážní dělník Turnov

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Turnov

Nabízený plat:

20160 - 25430 Kč

Značka:

16114510770

Firma:

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce

Smlouva je uzavírána na rok, poté může být prodloužena na dobu neurčitou.

Náplň práce:
-Kompletace a kontrola vyrobených dílů
-Montáž dveřních výplní do osobních automobilů.

Požadavky:
-Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a chuť pracovat.
-Zkušenost ze směnného provozu výhodou (automobilová nebo jiná výrobní společnost), není však nutností

Zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity - čtvrtletní bonus, 13. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, motivační programy, čisté a bezpečné pracovní prostředí, svozové autobusy (Liberec, Semily, Železný Brod,Lomnice nad P.)

kontakt: telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hod., e-mailem
osobně: vyplnit osobní dotazník na vrátnici
závodu (Průmyslová 3000, Turnov)