Montážní dělník - bez nočních směn Liberec I - Staré Město

Aktualizováno:

25. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec I - Staré Město

Nabízený plat:

29000 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

A5931

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SOU vzdělání v technickém oboru - výhodou
* zkušenost s montáží - výhodou
* orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost
* základní ovládání a používání tabletů, dotykových obrazovek
* angličtina výhodou
* spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Náplň práce

Montážník v čistých prostorech (2 směny, mimo automotive).
* primárně příprava trubek – měření, stříhání, ohýbání, hrdlování a značení štítkem podle výkresové dokumentace a technologického postupu
* příprava, montáž komponentů a jejich zapojení dle aktuálních pracovních postupů, montážní a výkresové dokumentace, podle pokynů nadřízeného a podle priorit montáže
* elektronická evidence operací a evidence postupu montáže v IS Helios
* dodržování technologických postupů
* práce v čistém a bezprašném prostředí

Nabízíme

* dvousměnný provoz (PO - PÁ ranní/odpolední)
* individuální přístup
* práci v přátelském kolektivu
* zakázková výroba
* spolupráci s moderními technologiemi
* motivující mzdové ohodnocení
* nadstandardně placené přesčasy
* zohledníme zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, dovolená navíc,...)
* místo výkonu práce - Liberec

Kontaktní osoba:
Pavlína Šiklová
Tel: +420 727 915 319