Řidič vysokozdvižného vozíku Doubí u Turnova

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Doubí u Turnova

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Řidič Liberec

Firma:

KV Final s.r.o.

Požadavky

- SOU vzdělání technického směru, nejlépe s výučním listem
- řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík
- pořádkumilovnost, flexibilita, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Náplň práce

- nakládání vozidel expedovanými výrobky dle dodacích listů a výrobky do kooperace dle výdejky
- vykládání vozidel s výrobky z kooperace, uložení do skladu výrobků
- skládání prázdných obalů, jejich uložení na určené místo
- skládání vstupního materiálu, jeho uložení do skladu materiálu
- manipulace s materiálem (ze skladu do výroby, ve výrobě, do skladu polotovarů)
- manipulace s nástroji (nasazení na lis, uložení)

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 35.000 Kč
- práce ve 3 směnném provozu
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Poznámka

Místo výkonu práce: Doubí u Turnova

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle domluvy

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera

Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová
Mobil: 725 435 914