Dělník - operátor speciálních činností - nástup od dubna 2024 Provodín

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Provodín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

35000 - 37000 Kč za měsíc

Značka:

SRNÍ - operátor

Zařazeno na pozici:

Dělník Česká Lípa

Firma:

Recovera Využití zdrojů a.s.

Požadavky

- schopnost týmové práce, schopnost práce pod tlakem, komunikační dovednosti, časová flexibilita,
- ochota pracovat ve ztížených podmínkách a v terénu
- dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
- manuální zručnost a zájem o techniku
- minimálně 3letý učební obor technického zaměření,
- praxe v oboru nejméně 1 rok (technické obory, práce s odpady, práce v rizikovém prostředí)
- základní znalost práce na PC
- ochota dalšího sebevzdělávání
- zodpovědnost, důslednost, pečlivost, samostatnost
- ŘP sk. B (případně BE)
- ŘP sk. C, E, ADR výhodou

Náplň práce

Realizace zakázek zaměřených na:

- speciální čištění průmyslových technologií
- likvidaci nebezpečných odpadů
- řešení havarijních úniků nebezpečných látek

Realizace zakázek zahrnuje:

- činnosti v silně znečištěném nebo kontaminované prostředí
- činnosti ve vysoce rizikovém prostředí (uzavřené prostory, Ex prostředí apod.)
- práce se speciální technikou – čerpadla, vysokotlaké čističe, detektory apod.
- činnosti v IDP, protichemickém oděvu, osobních ochranných prostředcích proti pádu a jiných speciálních osobních ochranných prostředcích
- možnost provádění prací ve výškách a nad volnou hloubkou a v uzavřených prostorech
- údržbu a pravidelné kontroly svěřené techniky
- dodržování zásad BOZP, PO, platné legislativy a veškerých vnitřních předpisů zaměstnavatele v rámci provozních aktivit
- držení pracovní pohotovosti

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v perspektivním odvětví, se zázemím silné nadnárodní společnosti
- pravidelná školení potřebná k výkonu práce
- práce se speciální technikou
- zajímavá a různorodá práce pro lidi, kteří nemají rádi stereotyp
- férová a otevřená firemní kultura, která podporuje vaše nápady a rozvíjí váš potenciál
- prostor pro uplatnění týmového ducha
- možnost seberealizace a dalšího odborného i osobního růstu
- odpovídající mzdové ohodnocení - 35 tis. Kč/měsíc včetně variabilní složky + příplatky za pohotovost 1x za 4 týdny
- k dispozici mobilní telefon

Poznámka

Benefity:

- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 140 Kč
- kafetérie
- pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění
- zaměstnanecké akciové programy
- MEDDI - lékař na telefonu (i pro rodinné příslušníky)
- záchranná síť pro zaměstnance v tíživé situaci
- zaměstnanecké slevy a výhody-telefonické služby, zvýhodněné tankování, CCS karta a další

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová