Dělník do elektrovýroby Číčenice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Číčenice

Nabízený plat:

17000 Kč

Značka:

16397690727

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání SOU elektrotechnického směru, znalost NJ pasivně (základy), způsobilost dle vyhlášky č.50/1978 Sb.
Možnost přijetí i absolventů škol (např. SPŠ Písek, Hluboká n. Vltavou...)
Nástup: ihned
VÝHODY: podnikové stravování
KONTAKT: Rychlý M. Ing., tel.: 383381168, e-mail: m.rychly@cz.edwanz.com

Podobné nabídky práce

Dělník potravinářské výroby

aktivní nabídka Protivín Pivovar Protivín, a.s.
15000 - 20000 CZK

Dělník dálniční údržby, Chotoviny (Borek)

aktivní nabídka Chotoviny Ředitelství silnic a dálnic ČR

Výrobní dělník - Montáž chladírenské techniky

před týdnem Český Krumlov Personal fabric - agentura práce a.s.
21000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Strojírenský a manipulační dělník - Steel Construction

před 4 dny České Budějovice Kariéra s.r.o.

Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice

aktivní nabídka Strakonice JOBSYSTEM s.r.o.

Strakonice - vedoucí prodejny

včera Strakonice BILLA, spol. s r. o.

Dělník do výroby

včera Břeclav Fosfa a.s.
27500 - 33500 Kč za měsíc S ubytováním

Manipulační dělník s VZV

aktivní nabídka Krupka Snoeks Automotive CZ s.r.o.
90 Kč za hodinu

Manipulační dělník

před 5 dny Krupka - Nové Modlany Snoeks Automotive CZ s.r.o.
90 Kč za hodinu

Dělník / Dělnice - královské odměny za přesčas!

aktivní nabídka Jihlava EDYMAX SE pobočka Brno
20000 - 21000 Kč za měsíc S ubytováním

Kontakty

Název firmy

DEUTRONIC ČR s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Rychlý, jednatel
Tel: +420 383 381 168,602
E-mail: m.rychly@cz.edwanz.com

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace