Stavební dělník (ID1025) České Budějovice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

8419

Zařazeno na pozici:

Dělník České Budějovice

Firma:

Skanska a.s.

Požadavky

• Vyučení v jakémkoliv stavebním oboru výhodou
• Obsluha stavebních strojů výhodou
• Jste manuálně zruční, flexibilní, spolehliví
• Máte praxi
• Jste ochotní a odpovědní

Náplň práce

Stavební práce v silničním stavitelství spojená s výstavou komunikací, parkovišť,
zpevněných ploch, inženýrských sítí.

Nabízíme

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
• Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
• Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
• Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
• Zaměstnanecký akciový program Seop
• Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
• Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů

Kontaktní osoba:
Zuzana Hříbalová