Výrobní inženýr - montáž(m/ž) REC Strakonice

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Značka:

A10568

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, výrobního inženýrství nebo příbuzného oboru.
* anglický jazyk na skvělé komunikativní úrovni(denní komunikace)
* Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
* Zkušenosti s programováním PLC výhodou

Náplň práce

* Analyzovat stávající výrobní procesy a identifikovat oblasti potenciálních zlepšení.
* Navrhovat a implementovat inovace v procesech s cílem zvýšit efektivitu a snížit náklady.
* Spolupracovat s týmem výroby a dalšími odděleními na zavádění nových technologií a metod.
* Řídit projekty zaměřené na zlepšení výrobních procesů a technik.
* Monitorovat výrobní výstupy a provádět analýzy výkonnosti.
* Řešit technické problémy v průběhu výroby a navrhovat jejich řešení.
* Vytvářet a udržovat dokumentaci týkající se výrobních procesů a postupů

Nabízíme

* Mobilní telefon
* Zahraniční pracovní cesty
* Vzdělávací kurzy, školení
* Individuální rozvržení pracovní doby
* Rozjezd zcela nového projektu
* Firemní akce
* Dovolená 5 týdnů
* Zdravotní volno/sickdays
* Notebook
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Kontaktní osoba:
Soňa Maršálková
Tel: +420 702 188 792