Designer obalů Jihlava

Info o zaměstnavateli

Požadavky

* Zkušenosti v konstrukci 2D programu, ideálně AutoCAD
* Kreativní myšlení a selský rozum
* Hovorovou úroveň anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli

Náplň práce

* Navrhování obalů pro plastové výlisky
* Práce v 2D programu a s výkresovou dokumentací
* Výběr vhodných výrobců obalů a komunikace s nimi
* Komunikace napříč společností

Nabízíme

Hledáte kreativní práci, kde se bude moci i nadále rozvíjet?
Máte praxi v oblasti konstrukce, ale nebaví Vás jenom sedět za počítačem?
Hledáte práci s volnou pracovní dobou a využitím anglického jazyka? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu schopného kandidáta na pozic DESIGNER OBALŮ PRO VÝROBU

* Samostatnou práci v mezinárodní výrobní společnosti
* Profesní růst
* Motivující finanční ohodnocení
* Jazykové a profesní vzdělávání
* Týden dovolené navíc
* Závodní stravování
* Lokalita: Jihlava

Poznámka

Jihlava

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství

Nabídka je zařazena v okrese: Jihlava

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Simona Hradilová
Tel: 00420773737662
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 51332

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!