Dělník, obsluha VZV - Frenštát p.r. - náborový příspěvek 25 tis. Frenštát pod Radhoštěm

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

26000 Kč za měsíc

Značka:

FRENŠTÁT p.R.

Firma:

Recovera Využití zdrojů a.s.

Požadavky

-fyzická zdatnost
-pracovitost, dochvilnost
-spolehlivost
-čistý trestní rejstřík
-zkušenosti s VZV
-ŘP sk. B
-výhodou oprávnění na VZV (v případě, že jej nebudete mít, zajistíme jej)

Náplň práce

-manipulace s odpadem v rámci provozu výrobní společnosti
-nakládání a vykládání s pomocí VZV
-třídění a separace odpadu

Nabízíme

-stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti
-férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
-práci v nepřetržitém provozu 12 hodinové směny
-náborový příspěvek 25 000
-vybavíme vás veškerými osobními ochrannými pracovními pomůckami
-pokud nebudete mít oprávnění na vysokozdvižný vozík, zajistíme vám ho
-nástup možný ihned
-vhodné i pro OZP

Poznámka

-práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
-mzda 26 500Kč/měsíc hrubého + příplatky
-benefity: 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 140 Kč za každý odpracovaný den, akciové programy, příspěvky na pojištění odpovědnosti, penzijní a životní pojištění, firemní akce, firemní soutěže a další

V případě Vašeho zájmu, prosím, pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře, přiložte životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme za Váš zájem.

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková
Mobil: 778960100
Tel: 778960100