Tavič do Kopřivnice – volné víkendy

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Nový Jičín

Nabízený plat:

150 - 200 Kč za hodinu

Zařazeno na pozici:

Tavič Nový Jičín

Firma:

SH Job Partners s.r.o.

Požadavky

SOU strojírenského směru výhodou, praxe na obdobné pozici vítána - přesnost s důrazem na funkčnost a detail - zodpovědnou a technicky zdatnou osobnost - ochotu pracovat v až 3-směnném provozu /směny se střídají po týdnu/ VÍKENDY VOLNÉ

Náplň práce

vsázení materiálů a přísad do různých druhů tavících pecí - tavení oceli a litiny na odlitky v elektrických obloukových a indukčních pecích, včetně ošetření taveniny - tavení neželezných kovů a jejich slitin

Nabízíme

- stravování v závodní kantýně - výborná dopravní dostupnost BUS/VLAK z okolních obcí i pro místní - dlouhodobá spolupráce - možnost práce přesčas - koordinátor 24/7 - zálohy u nás nejsou problém

Kontaktní osoba:
Zuzana Flašarová
Tel: 603 226 898