Technik přípravy výroby Radošovice

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Radošovice

Nabízený plat:

37000 Kč

Značka:

29319800740

Firma:

BISO - Keibel s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
- vzdělání SŠ (příp. VŠ strojní)
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou!
- znalost strojírenské technologie
- znalost systému SAP výhodou
- NJ výhodou
- uživatelská znalost PC velkou výhodou, samostatnost, pečlivost

Náplň práce:
- zpracování zakázek, zpracování technické dokumentace, práce s IS, zadávání zakázek do výroby a jejich realizace.

Nabízíme:
- práci na HPP
- jednosměnný provoz
- firemní benefity

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky); příspěvek na penz.připojištění; odměna za narození dítěte; příspěvek na dovolenou a Vánoce; firemní a životní jubilea; atd.

Kontakt: telefonicky p. Horejšová 383312534, 603274006 v PO-PÁ od 6.00 do 14.00 hodi, e-malil: horejsova@biso.cz