Vedoucí výroby Veselí nad Lužnicí

Aktualizováno:

6. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Veselí nad Lužnicí

Značka:

2000223575

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Hledáte uplatnění ve vrcholovém managmentu ve výrobní společnosti? Máte zkušenosti s vedením výroby? Dokážete se domluvit anglicky?
Pro silnou výrobní společnost hledáme nového kolegu/kolegyni na vedoucí pozici Manažer výroby.

náplň práce

* organizace a řízení výroby
* plánování kapacit a zdrojů
* stanovování výrobních plánů a kontrola, hodnocení jejich plněním
* dohled nad kvalitou výroby
* vedení podřízených zaměstnanců, jejich organizace, kontrola, motivace, vzdělávání, hodnocení atd.

co vám nabídneme

* flexibilní pracovní doba pro lepší rovnováhu mezi prací a osobním životem
* služební automobil k osobnímu užití
* plně dotované stravování
* 5 týdnů dovolené na odpočinek a trávení času s rodinnou
* zaměstnanecká sleva na firemní produkty
* finanční příspěvek na penzijní připojištění
* odměny při pracovním nebo životním jubileu
* příspěvek na sport či relaxaci v podobě MULTISPORT karty
* výhodná MAKRO karta pro další výhody a slevy
* vzdělávací aktivity dle potřeby zaměstnance

co od vás očekáváme

* praxe na obdobné pozici
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* manažerské dovednosti

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Zuzana Rakovanová
Tel: +420 731 034 872