Seřizovač/seřizovačka lisovna Kralice na Hané

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kralice na Hané

Nabízený plat:

36000 - 42000 Kč

Značka:

27352640740

Firma:

LINAPLAST s.r.o.

Náplň práce

Kontaktní osoba Hana Škrabalová, tel. 583 037 124 (volat 8:00-16:00), e-mail: kariera@linaplast.cz

Požadavky: SOU/SŠ technického směru, minimálně 2 roky praxe, uživatelská znalost PC, komunikativnost, pečlivost, samostatnost, obsluha VzV

Náplň práce: výměna nástrojů, přípravků a pomůcek ve strojích a zařízeních, instalace, seřízení a spuštění, včetně pomocných zařízení, ukončení výroby na stroji, nasazení formy na lis, denní údržba forem na stroji, údržba svěřených zařízení, příprava a ověření prvních kusů při uvolnění výroby, spolupráce s úsekem kvality, evidence zahájení a ukončení výroby v IS Helios (dle VP), zpracování požadavků na opravu nástrojů, přípravků a pomůcek v IS Helios (prostřednictvím výrobního příkazu)

Nabízíme: plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na dopravu až 1 600 Kč, odměna za odpracovanou dobu ve výši Kč 1500 za měsíc, možnost náborového příspěvku 5000 Kč, příspěvek na jazykový kurz 1000 Kč/pololetí, příspěvek na životní pojištění až 1000 Kč, pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní odměny až 4000 Kč, 25 dní dovolené + 2 dny sick days, vitamínové balíčky, flexi passy při životním jubileu, výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny, firemní slevové akce (např. zvýhodněné lístky do kina Šantovka, aquapark Olomouc), firemní akce, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.