Seřizovač junior i senior! (mzda až 42.000 Kč) #2209 Olomouc

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 42000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Olomouc

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* vzdělání technického směru
* ochota práce v třísměnném provoze – bez víkendů!
* zodpovědnost, samostatnost, týmový duch a ochota učit se
* výhodou je předchozí zkušenost z podobného provozu (pokud ji nemáte, zaškolíme)

Náplň práce

* seřizování vstřikovacích lisů značky Arburg a KraussMaffei
* nastavování periferií (např. drtičky, sušičky…) a přidružené automatizace (Wittmann)
* výměna forem ve vstřikolisech, práce s jeřábem
* rozjezd výroby a spolupráce s kontrolory kvality

Nabízíme

* zázemí nadnárodní společnosti s menším fajn kolektivem (přibližně 50 zaměstnanců)
* měsíční bonusy ke mzdě až do výše 15% ze základu a pravidelné navyšování mezd
* benefitní karta s příspěvky na rekreaci, kulturu, sport apod.
* prémie za odpracované roky
* možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu
* 5 týdnů dovolené
* dotované stravování formou stravenek Sodexo (Pluxee)
* firemní akce a další…

Poznámka

Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: Seřizovače vstřikolisů, Seřizovače výrobních strojů, Seřizovače CNC strojů, Obráběče kovů, Operátory CNC, Nástrojaře, Strojní zámečníky, absolventy technických oborů apod.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová