Seřizovač junior dvousměnný provoz Moravičany

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Moravičany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Šumperk

Firma:

Logaritma s.r.o.

Požadavky

- min. SOU strojírenství/elektro/ technický směr
- praxe v oboru výhodou, ne podmínkou, rádi Vás zaučíme
- chuť se neustále vzdělávat a učit se nové věci
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
- zkušenosti z automotive výhodou

Náplň práce

seřizování a drobné úpravy na zařízeních
přestavba linky na potřebnou variantu podle plánu výroby
pravidelná kontrola stavu na výrobních linkách
preventivní prohlídky a odpovědnosti za funkčnost přiděleného zařízení

Nabízíme

5 týdnů dovolené,
roční příspěvek až 12 000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky BENEFIT PLUS
dotované závodní stravování (zaměstnanec doplácí 40 Kč/oběd)
odměny při pracovních a životních jubileích
kvartální odměny
roční odměny
hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka
poukaz v hodnotě 1 500 Kč do vybrané prodejny se školními potřebami pro rodiče prvňáčka
zdarma vstup po celou sezónu na bazén a letní kino v MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti
možnost ubytování za zvýhodněnou cenu

Poznámka

Nabízíme práci ve dvousměnném provozu.

Kontaktní osoba:
Iveta Jakubů
Mobil: 771 269 201