Hospodyně, 4x v týdnu, Praha - Hloubětín, 38.000/měsíčně

Aktualizováno:

12. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Hospodyně Praha

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

-zkušenost práce v domácnostech, nebo v hotelových zařízeních - reference podmínkou
-zkušenost s péčí o dítě mladší tří let, ochota pohlídat dítě večer či o víkendu (po dohodě s rodinou)
-flexibilita 4 dny/týden
-řidičský průkaz výhodou

Náplň práce

Náplní práce je plná péče o dům včetně úklidu, péče o prádlo, příprava stravy, nákupy a veškeré činnosti spojené s provozem domácnosti s dětmi apod. / v dopoledních hodinách , v době pobytu dětí ve školce / + péče o děti - vyzvednutí ve školce + odpolední program.

Nabízíme

-finanční ohodnocení 38.000,- Kč / měsíc
-32hodin/týdně
-příjemné pracovní prostředí
-stálý a dlouhodobý pracovní úvazek

Poznámka

Nutná je znalost češtiny - rodilý mluvčí.
Prosíme o zaslání životopisu s popisem praxe v podobné pozici. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Lepková
Tel: 234 715 000