Chůva / hospodyně, HPP od 50.000,- Kč, Praha 5- Barrandov

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Nabízený plat:

50000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Chůva Praha, Hospodyně Praha

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

Požadujeme prokazatelnou zkušenost v péči o novorozence a malé děti - reference podmínkou, fyzická odolnost, dlouhodobá spolupráce. Hledáme dámu s milou a vstřícnou, kreativní povahou a schopností rozvíjet dítě.

Náplň práce

Plná péče o děti mladšího věku , pomoc provozem a údržbou domácnosti v době spánku dětí. Péče o dětské prádlo a pokoj.

Nabízíme

Nabízíme dlouhodobou a stabilní spolupráci v příjemném rodinném pracovním prostředí. Plat od 50.000 Kč / měsíc na HPP.

Poznámka

Komunikativní angličtina a řidičský průkaz výhodou.
Prosím, nezapomeňte přiložit životopis.
Nástup ihned.

Kontaktní osoba:
Markéta Lepková
Tel: 234 715 000