Chůva s ubytováním s AJ nebo Italštinou, po-pá, od 60tis.Kč Praha

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Chůva Praha

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

- dobrou komunikativní znalost angličtiny, nebo italštiny
- zkušená a vyzrálá dáme se zkušeností péče o dítě a domácnost
- reference z předchozích působišť a rejstřík trestů bez záznamu je podmínkou
- ochotu děti rozvíjet a připravit jim program

Náplň práce

- péče o dvě děti ve věku 1,5 a 3 roky, v rozsahu pondělí až pátek
- vyzvedávání dětí ze školky
- pomoc v domácností v dopoledních hodinách , v době pobytu dětí ve školkách - úklid, praní, žehlení a vaření

Nabízíme

-stabilní práci v příjemném domácím prostředí

-ubytování v samostatném pokoji

-odměna od 60.000Kč/měsíc

- nástup od 15.srpna 2024

Poznámka

Těšíme se na Váš životopis s popisem praxe v oboru.

Kontaktní osoba:
Markéta Lepková
Tel: 234 715 000