Vedoucí opravárenských dílen Bečice

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Bečice

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

28963120779

Firma:

Agrodružstvo Žimutice

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Práce bude vykonávána v dílnách Bečice.
Pracovní náplň: vedení skupiny opravářů, organizace a rozdělování práce, vystavování pracovních výkazů a odměňování pracovníků, zodpovědnost za sklad náhradních dílů, příjem a výdej materiálu ze skladu, evidence skladových zásob.
Požadujeme: schopnost vést kolektiv, organizační a komunikativní schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost.
Praxe na obdobné pozici výhodou.