Údržbář strojů - mzda po zaučení vč. příplatků až 45.500 Kč České Budějovice

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

36200 - 45500 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

HEČE

Zařazeno na pozici:

Údržbář České Budějovice

Firma:

Personal fabric - agentura práce a.s.

Požadavky

- SO nebo SŠ v oboru strojírenství
- Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Zkušenost v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
- Orientace v technické dokumentaci
- Vyhláška 50/1978 Sb. - nemusí být platná, možnost obnovy
- Svářečský průkaz výhodou

Náplň práce

Máte zkušenost na obdobné pozici? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět!
Nabízíme ubytování zdarma.

Pracovní náplň:
- Pravidelný servis, údržba a oprava strojů a výrobních zařízení
- Realizace náhlých oprav při poruchách strojů a výrobních zařízení
- Administrativní evidence závad a poruch

Nabízíme

- Hrubá měsíční nástupní mzda až 36.200,- Kč vč. příplatků
- Hrubá měsíční mzda po zaučení až 45.500,- Kč vč. prémií a příplatků
- Po zapracování prémie za kvalitu práce až 20 %
- Ubytování zdarma
- Navíc diety až 333,- Kč/den podle místa bydliště
- Práce ve směnném provozu
- 25 dní dovolené
- Dotované stravování
- Příplatek za noční směnu
- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
- Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Petra Rakovianová
Mobil: 797 978 299
Tel: 597 490 900