Manager/ka nákupu a logistiky Bzenec

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bzenec

Nabízený plat:

50000 Kč

Značka:

29281400768

Firma:

UNIKOV Steel spol. s r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
- Plánování nákupu v závislosti na potřebách výroby
- Udržování předepsaných skladových zásob
- Vyhledávání nových dodavatelů za účelem vyšší kvality a nižší ceny materiálu
- Optimalizace databáze dodavatelů
- Zajištění a sledování dodávek materiálu
- Evidence dodavatelů, objednávek
- Vyhodnocení spotřeby materiálu
- Podpora plánování výroby
- Spolupráce s dodavateli ve věci subdodávek (kooperací)
- Vedení malého týmu
Požadavky na uchazeče:
- Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
- VŠ/SŠ vzdělání
- Anglický jazyk pokročilý podmínkou
- Výborné organizační schopnosti
- Velmi dobré komunikační dovednosti
Benefity:
- Pružná pracovní doba
- 25 dnů dovolené
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Služební notebook a mobilní telefon
- Prémie a odměny
- Vzdělávání
- Příspěvek na obědy
Kontakt na tel., na mail.