Zámečník - pracovník montáže Kamenný Újezd

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kamenný Újezd

Nabízený plat:

26000 - 29500 Kč

Značka:

25187980786

Firma:

GASTRO PRODUCTION s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: montáž nerezových polovarů a výrobků - profesionálních gastro zařízení, např. sestavování nerez.skříněk, neutrálních vitrín, práce na skružovačce a ohýbačce
Požadujeme: zručnost
Výhodou: předchozí praxe v zámečnictví, technické vzdělání, orientace v tech.dokumentaci, práce s ručním, elektr. a pneu. nářadím, spolehlivost, schopnost samostatně jednat, zodpovědnost, časová flexibilita
Nabízíme: plnohodnotné zaškolení ve všech směrech, pracovní smlouvu na dobu neurčitou-dlouhodobou spolupráci, zajímavou práci na projektech pro zahraniční i české zákazníky, možnost dalšího rozvoje, přátelský kolektiv, dovolená 2 dny navíc (4,4 týdne = 22 dnů), závodní stravování, stravenková karta Edenred - stravenka v hodnotě 100,- / ks, v měsíci nástupu obědy zdarma, benefitní program pro zaměstnance - příspěvek na dovolenou až 20.000,-/rok - po celém odpracovaném roce (dle interní směrnice)
Kontakt telefonicky (8:00 - 14:30 hod.) e-mailem nebo osobně na adrese firmy.