Pracovník/ice výroby Cerekvice nad Loučnou

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Cerekvice nad Loučnou

Nabízený plat:

25000 - 29000 Kč

Značka:

29259940779

Firma:

FD Europe s.r.o.

Náplň práce

NÁPLŇ: kompletace, kontrola, balení výrobků ze dřeva a nerezu, drobné operace na výrobcích (broušení, natírání apod.).
POŽADAVKY: manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost.
NABÍZÍME:měsíční finanční bonusy, stravenky, příspěvek na penzijní spoření
KONTAKT: emailem, telefonicky v pracovní dny 9.00-16.00 hod

Podobné nabídky práce

Pracovníci do výroby

před týdnem Žáravice FreeCon s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc

Mistr výroby - Choceň

před týdnem Choceň JOBSTART s.r.o.
45000 - 55000 Kč za měsíc

Mistr výroby Běstovice - nástupní bonus 30 tis.Kč

před týdnem Běstovice De Heus a.s.
45000 - 50000 Kč za měsíc

Group leader výroby (38-45.000 + bonusy) (směny)

před 5 dny Pardubice blízké okolí Personal Consult s.r.o.
38000 - 45000 Kč za měsíc

Technik výroby - seřizovač strojů či údržbář m/ž

před týdnem Holice FreeCon s.r.o.
32000 - 39000 Kč za měsíc

Hledáme operátory výroby s praxí i bez zaškolíme Vás! (m/ž)

dnes Pardubice Manuvia Pardubice
30000 - 33000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor/ka výroby -Třemošnice-do kmene-nástup ihned!

před 2 dny Pardubice Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
20000 - 25000 Kč za měsíc

Operátor/ka výroby - práce pro každého bez nutnosti praxe!

dnes Pardubice Manuvia Pardubice
30000 - 33000 Kč za měsíc S ubytováním

Úklidový pracovník

před 4 dny Vysoké Mýto RPM Service s.r.o.
112,50 Kč za hodinu

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

před týdnem Rohovládova Bělá Personal Consult s.r.o.
28000 - 33000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

FD Europe s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vendula Ryšanová
Tel: 778 511 178
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.