Pracovník do kovovýroby (2 směny) Rohovládova Bělá

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rohovládova Bělá

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 - 33000 Kč za měsíc

Značka:

PL5529

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B (automobil k dispozici) - výroba není v dosahu MHD, M/Ž

Náplň práce

Opracování kovových dílů, práce s hliníkovými a ocelovými profily, kompletace zakázek.

Nabízíme

Práce na 2 směny, precizní zaškolení, mzda ve výši od 28 do 33 tisíc, 13. plat, příspěvek na dopravu ve výši 150,- Kč na den (při dojezdové vzdálenosti větší než 20 km). Stravné ve výši 70,- Kč na den. Po roce příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% měsíční mzdy (do 2,5 tisíce). Práce ve firmě rodinného charakteru. Nástup možný ihned!

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28