Mistr výroby - Choceň

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Choceň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 55000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistr výroby - Choceň

NÁPLŇ PRÁCE

• Řízení a organizace práce na vymezeném technologickém úseku
• Organizace dělby práce a zajišťování odměňování
• Vedení a motivace svých podřízených
• Kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
• Zajišťování, dodržování kázně
• Zajišťování bezpečnosti práce
• Provádění pravidelných kontrol a auditů na svěřeném úseku
• Dohled a vyžadování provádění údržby na strojním zařízení

POŽADUJEME

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• Praxi minimálně 3 roky na podobné pozici
• Projektové znalosti a dovednosti výhodou
• Organizační, komunikační a prezentační dovednosti
• Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a týmového ducha
• Znalost systémového řešení problémů
• Spolupráce a nastavování optimalizace a standardizace procesů
• Znalosti v oblastech 5S, KAIZEN
• Zkušenosti se systémem SAP
• Angličtina výhodou
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME

• Nástup možný ihned
• Práci v moderním a čistém prostředí
• Motivující příjem + zvláštní příplatky
• Příspěvky - na stravování, na telefon, penzijní připojištění, na sportovní aktivity
• Peněžní bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
• Jazykové kurzy na pracovišti zdarma
• Možnost kariérního a odborného růstu
• Roční bonus za splnění pracovního fondu
• Odměny při pracovních a životních jubileích
• Práci na HPP
• 5 týdnů dovolené
• Levné stravování na pracovišti
• Firemní sportovní a společenské akce
• Možnost občasné práce z domova
• Technické vybavení – notebook, služební telefon
• Příjemný kolektiv
• Práci v lokalitě Choceň

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Nela Vávrová
Mobil: 602234660