Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Sousedovice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Sousedovice

Nabízený plat:

170 Kč

Značka:

29057220770

Firma:

ZNAKON, a.s.

Náplň práce

Náplní práce je řízení nákladního automobilu.
Požadujeme:
- ŘP sk. C, CE výhodou
- profesní průkaz, kartu řidiče, psychologické testy
Zaměstnanecké výhody: pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování, motivační odměny.
Kontakt e-mail: simova@znakon.cz nebo tel. 731 471 487

Podobné nabídky práce

Strojník - Řidič sk. C, CE

aktivní nabídka Sousedovice JOBSYSTEM s.r.o.
180 Kč za hodinu

Policista/ka ve Strakonicích - náborový příspěvek 75.000 Kč

aktivní nabídka Strakonice Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje
30070 - 34500 Kč za měsíc

Nákupčí(m/ž)

aktivní nabídka Strakonice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
40000 - 50000 Kč za měsíc

Výrobní inženýr/technik (m/ž)

60000 - 90000 Kč za měsíc

Manipulant Blatná ihned s ubytováním

před 2 dny Blatná UNIWORKS CB s.r.o.
25000 - 27000 Kč za měsíc S ubytováním

Vedoucí obchodu

před týdnem Strakonice CIE HR s.r.o.
45000 - 55000 Kč za měsíc

HR administrator s angličtinou(m/ž)rec

včera Strakonice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
35000 - 40000 Kč za měsíc

Mechanik opravář nákladních vozidel

včera Mladá Boleslav STPA CZ s.r.o.

Opravář nákladních vozidel a stavební techniky

před 3 dny Praha Čermák a Hrachovec a.s.

Prodejce automobilů, fixní mzda + provize, možné ihned, komplexn

před týdnem Kladno Axial Personnel Agency, s.r.o.
40000 - 70000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Barbora Šímová
Tel: 731471487

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.