Prodejce automobilů, fixní mzda + provize, možné ihned, komplexn Kladno

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kladno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 70000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Prodejce Kladno

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

úspěšně ukončené SŠ vzdělání s maturitou
ŘP sk. B - aktivní řidič/ka
prozákaznický přístup, komunikativnost, zájem o obchodní činnost, reprezentativnost, profesionální vystupování
důslednost, dotahování zadaných úkolů do konce
zájem učit se nové věci a posouvat se
MS Office - běžná uživatelská znalost

Náplň práce

prodej automobilů a nabídnutí doplňkových služeb klientům - financování, pojištění, příslušenství vozidel
komunikace a péče o stávající i nové zákazníky
prezentace a péče o nabízené vozy
aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
administrativní agenda spojená se smlouvami
komunikace s importéry

Nabízíme

pracovní smlouva u stabilního, českého zaměstnavatele
motivující finanční ohodnocení složené s fixní mzdy + provizní části dle výkonu
moderní pracovní prostředí, sehraná a nápomocná parta kolegů
pracovní doba - pondělí - pátek 08.00 - 17.00 hod.
100% zaškolení
příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené, slevy na produkty
nástup možný ihned/dle domluvy
pracoviště: okres Kladno

Poznámka

Prosíme o zaslání aktuálního životopisu. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Petra Babková
Tel: 234715000