Specialista kvality Strakonice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

28000 - 40000 Kč

Značka:

28615440769

Firma:

ČZ a.s.

Náplň práce

Požadavky: ÚSO - VŠ vzdělání strojního změření, praxe výhodou,, PC uživatelsky, znalost norem IATF 16949, Ř.P. "B". Znalost AJ úroveň A2/B1.
Kontakt: zaslat životopis na e-mail: veronika.pixova@czas.cz, telofonický kontakt: 383342239 PO-PÁ v době od 6.00-14.00 hod.

Podobné nabídky práce

Kontrolor/ka kvality

aktivní nabídka Písek Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
28000 - 33000 Kč za měsíc

Inženýr kvality

před týdnem Písek FreeCon s.r.o.

Inženýr kvality (m/ž)

dnes Písek Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
45000 - 60000 Kč za měsíc

Technik kvality | šance pro juniory

včera Veselí nad Lužnicí Grafton Recruitment s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

BOZP a PO Technik/Specialista - Jížní Čechy

před 4 dny České Budějovice JOBSTART s.r.o.
40000 - 55000 Kč za měsíc Možnost homeoffice

Policista/ka ve Strakonicích - náborový příspěvek 75.000 Kč

aktivní nabídka Strakonice Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje
30070 - 34500 Kč za měsíc

Nákupčí(m/ž)

aktivní nabídka Strakonice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
40000 - 50000 Kč za měsíc

Výrobní inženýr/technik (m/ž)

60000 - 90000 Kč za měsíc

HR administrator s angličtinou(m/ž)rec

včera Strakonice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
35000 - 40000 Kč za měsíc

Technik kvality

včera Kopřivnice ManpowerGroup s.r.o.

Název firmy

ČZ a.s.

Kontaktní osoba:
Veronika Pixová
Tel: 383342239

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.