Kontrolor/ka kvality Písek

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

28000 - 33000 Kč za měsíc

Značka:

A10640

Zařazeno na pozici:

kontrolor Tábor

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ / výuční list technického směru, maturita výhodou
* zkušenosti s měřením a kontrolou a vyhodnocováním kvality
* dovednosti ve čtení výkresové dokumentace
* dovednosti při práci na PC, používání MS Office
* zkušenosti na pozici kontrolora kvality – výhodou
* kvalifikace VT – vizuální testování svarů dle EN ISO 5817 - výhodou

Náplň práce

Pro našeho klienta, tradiční českou strojírenskou společnost, hledáme kandidáty na pozici kontrolor/ka kvality.
* zajišťování kontrol podle platných technologických a kontrolních postupů – rozměrová kontrola, vady svarů výrobků, povrchová úprava polotovarů a materiálů
* vyhodnocování a vystavování v určených případech protokoly o zkouškách
* vedení předepsané evidence o zkoušených dílech, materiálech a polotovarech
* plnění plánovaných zkoušek a testování dle požadavků výroby
* sledování nových metod měření, používání široké škály měřidel a spolupráce při jejich zavádění
* řízení neshodných výrobků
* evidence inspekcí a kontrol v IS Helios

Nabízíme

* motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění
* jazykové kurzy
* možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
* až pět dnů v měsíci práce z domova

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá
Tel: +420 601 089 317