Projektant elektro Chrudim

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrudim

Nabízený plat:

38000 - 50000 Kč

Značka:

29275420718

Firma:

Vodárenská společnost Chrudim, a.s.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Chrudim
POŽADAVKY:
SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
osvědčení dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 7 (nebo dle původní vyhlášky 50/1978 Sb. §10)
orientace v projektové dokumentaci
zkušenosti s projektováním v oblasti elektro
znalost programu ProfiCAD, AutoCAD výhodou
řidičský průkaz skupiny B
autorizace v oboru výhodou
spolehlivost
samostatnost
proaktivní přístup k řešení problémů
technické myšlení, schopnost spolupráce v týmu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5. týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky, ostatní příspěvky atd.
První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.