Vedoucí údržby elektro (od 50.000 + benefity) (1 směna) Pardubice okolí

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

50000 - 55000 Kč za měsíc

Značka:

PL5541

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Vzdělání v oboru elektro NV 194/2022 (dříve vyhl. 50§6), manuální zručnost, zkušenosti s údržbou a opravami strojů ve výrobě a vedením menšího kolektivu, orientace v technické dokumentaci, znalost práce na PC, spolehlivost, ŘP B

Náplň práce

Rozdělování práce 3 směnovým údržbářům. Zodpovědnost za plynulý a bezproblémový chod linky. Servisní zákroky na výrobním zařízení buď v režii týmu nebo ve spolupráci s vybranými subdodavateli. Opravy. Drobné zákroky v rámci údržby závodu. Objednávání náhradních dílů a potřebných zařízení.

Nabízíme

Práce na 1 směnu! Plat od 50 tisíc, k tomu 13. plat a placené přesčasy. Týden dovolené navíc. Nástup možný IHNED!

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28