Technik údržby (výroba, elektro) Pardubice

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

37000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

PL5517

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Vzdělání elektrotechnického směru - platné osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle zákona č.250/2021 Sb. ( NV 194/2022 Sb.)
Praxe na obdobné pozici výhodou.
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Schopnost stanovit si priority, pečlivost, manuální zručnost, ochota učit se s novými technologiemi Znalost češtiny podmínkou

Náplň práce

Pravidelná kontrola technického stavu výrobního zařízení včetně generální údržby.
Servisní zásahy, diagnostika a řešení poruch výrobních zařízení, návrhy vylepšení a úpravy přípravků.
Podílení se na výběru a správě náhradních dílů.
Spolupráce s výrobou či kvalitou na realizaci technických opatření v případě problémů.

Nabízíme

Mzda od 37 do 45 tisíc btto. Práce na moderních zařízeních v čistém a klimatizovaném prostředí. Možnost profesního růstu. Velká škála firemních benefitů (dotované obědy, příspěvek na stravování, benefitní karta pro sportovní a kulturní aktivity, penzijní připojištění).
Vhodné pro muže i ženy

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28