Referent/ka úseku úřadu územního plánování Litvínov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Litvínov

Nabízený plat:

26431 - 38839 Kč

Značka:

29275720739

Firma:

Město Litvínov

Náplň práce

REFERENT/-KA ÚSEKU ÚŘADU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ

POŽADUJEME:

Vzdělání stavebního zaměření; orientace ve stavebním zákoně, v zákoně o obcích, ve správním řádu; samostatnost; výborné komunikační schopnosti; orientace v projektové dokumentaci

Přihlášku podat do 9.5.2024, dle zveřejněného výběrového řízení
Výběrové řízení proběhne po skončení lhůty pro podání přihlášek - termín bude upřesněn.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dní dovolené, 6 dnů zdravotní a sociální volno (sick days), pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné platové podmínky, MultiSport karta
HLÁSIT SE: Zelenková Eva, tel.: 476 767 646, e-mail: eva.zelenkova@mulitvinov.cz