Elektromontér - veřejné osvětlení Most/Louny

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

32000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

2024_018

Firma:

ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.

Požadavky

Co budete dělat?
• Zapojovat a oživovat elektrické části veřejného osvětlení
• Odstraňovat závady na veřejném osvětlení
• Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě
• Pracovat převážně ve venkovním prostředí (veřejné i areálové osvětlení)
• Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení
• Držet pohotovost (výjezdy spíše výjimečně)

Co k práci potřebujete?
• Oprávnění k elektro-pracím (dříve vyhl. 50 - i propadlou, obnovu zajistíme)
• Praxi v oblasti silnoproudu nebo vzdělání v oboru elektro - výhodou (absolventy zaučíme)
• ŘP sk. B (sk. C – výhodou)
• Schopnost číst základní schémata el. zapojení a dokumentaci
• Fyzickou zdatnost a ochotu pracovat i z plošiny
• Možnost držet cca 1x za 4-5 týdnů týdenní pohotovost

Co získáte?
• Stabilní a kvalifikovanou práci v české společnosti s dlouholetou tradicí a zakázkami na dalších několik let
• 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno
• Stravenky 150Kč
• Malý rodinný kolektiv na pobočce, ale zároveň zázemí velké a stabilní firmy
• Pracovní smlouvu a pravidelnou mzdu včetně zákonných nároků (pohotovost, přesčasy apod.)
• Mzda cca 32 - 40 000Kč (29 - 32 000Kč smluvní mzda + odměny cca 3-8 000Kč + proplácení pohotovostí a případných přesčasů)
• Podporu při získání další kvalifikace (kurzy, certifikace, ŘP sk. C,...)
• Další benefity skupiny ELTODO

Zaujali jsme Vás? Pošlete mi svůj životopis nebo informace o tom, co umíte, ozveme se Vám obratem.
Tato práce pro Vás není zajímavá? Podívejte se na další pracovní pozice ve skupině ELTODO na prace.eltodo.cz.