Právník/právnička oddělení správy bytových domů a nebytových prostor Pardubice

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Nabízený plat:

25280 - 40000 Kč

Značka:

17427330789

Firma:

Statutární město Pardubice

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta

Náplň práce

Charakteristika vykonávané činnosti:
- výkon právních činností územních samosprávných celků včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech, se zaměřením na bytovou problematiku (SVJ, družstva, sociální bydlení apod.)
Kvalifikační předpoklady a požadavky:
- vysokoškolské právnické vzdělání
- komplexní orientace ve veřejném i soukromém právu
- dobré komunikační dovednosti
- zodpovědnost, schopnost práce v týmu
Nabízíme:
- stabilní zázemí úřadu územní samosprávy
- motivační finanční ohodnocení (po zapracování přes 40 000,- Kč hrubého/měsíc) s možností dalšího růstu
- mimořádné odměny
- pružnou pracovní dobu
- podporu profesního i osobního rozvoje, systém dalšího vzdělávání
- výhodné telefonní tarify
- stravenky v hodnotě 180,- Kč/kus (příspěvek zaměstnavatele 150,- Kč/kus)
- příspěvek na penzijní připojištění 1 500,- Kč/měsíc
- příspěvek na kulturní a sportovní vyžití
- příspěvek 2 000,- Kč/rok pro osoby se zdravotním postižením
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.