Technik/čka oddělení kvality (prášková lakovna) Pardubice okolí

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 Kč za měsíc

Značka:

PL5550

Zařazeno na pozici:

Technik Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

SŠ vzdělání, uživatelská znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel budete používat na denní bázi při tvorbě reportů a grafů), znalost nástrojů kvality jako je ISO 9001, podmínkou praxe ve výrobě nebo kvalitě; analytické myšlení, pečlivost, komunikativní angličtina výhodou

Náplň práce

Práce se skládá z kontroly kvality a koordinace výroby za účelem minimalizování zmetkovitosti. Budete provádět procesní kontrolu lakování ve výrobě a řešit reklamace z hlediska kvality.
Budete komunikovat s laboratoří a zadávat pravidelné laboratorní zkoušky.
Součástí práce jsou analýzy zmetkovitosti a zlepšování procesů.
Budete spolupracovat s QM při výrobních auditech.

Nabízíme

Stabilní práce pro zahraniční výrobní společnost se sídlem kousek od Pardubic. Základní mzda okolo 35 tisíc, k tomu docházkový bonus a roční prémie závislé na hospodaření společnosti (zpravidla ve výši 1 platu navíc). Možnost navštěovat kurzy angličtiny na pracovišti. Nástup možný od června 2024

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28